Cookie beleid vv EBC

De website van vv EBC is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 1e KO Ronde

Balans thuis

Team G P
1 Kollum 4 1 3
2 SC Joure 7 1 3
3 SV Bedum 5 1 3
4 De Weide 5 1 3
5 Oranje Nassau 6 1 3
6 Makkum 3 1 3
7 Urk 7 1 3
8 VVI 4 1 3
9 FC Klazienaveen 4 1 3
10 Oosterparkers 2 1 3
11 RKO 2 (zat) 1 3
12 M.S.C. 3 1 1
13 Corenos 2 1 1
14 Fc. Grootegast 4 1 1
15 Achilles 1894 4 0 0
16 Achilles 1894 5 0 0
17 Blauw Wit '34 7 0 0
18 DESZ 3 0 0
19 Drogeham 2 0 0
20 Espel 3 0 0
21 FC Klazienaveen 3 0 0
22 FC Meppel 4 0 0
23 GRC Groningen 4 0 0
24 Hardegarijp 3 0 0
25 HJSC 2 0 0
26 LAC Frisia 1883 5 0 0
27 Leeuwarder Zwaluwen 7 0 0
28 LEO 5 0 0
29 LTC 6 0 0
30 Noordpool-U.F.C. 2 0 0
31 Oranje Nassau 7 0 0
32 Potetos 4 0 0
33 RWF 3 0 0
34 SC Emmeloord 1 Za 0 0
35 SC Franeker 4 0 0
36 SVV'04 5 za. 0 0
37 Veendam 1894 3 0 0
38 Velocitas 1897 4 0 0
39 Zwaagwesteinde 4 0 0
40 EBC 1 0 0
41 Veendam 1894 5 1 0
42 ACV 8 1 0
43 Zwaagwesteinde 3 1 0
44 Actief 2 1 0
45 Jubbega 2 1 0
46 ZNC 2 (zat) 1 0
47 Woudsend 2 1 0
48 Scharnegoutum'70 3 1 0
49 ONS Sneek 2 1 0
50 SVBO 4 1 0

Balans uit

Team G P
1 FC Klazienaveen 3 1 3
2 DESZ 3 1 3
3 GRC Groningen 4 1 3
4 Drogeham 2 1 3
5 Achilles 1894 4 1 3
6 Leeuwarder Zwaluwen 7 1 3
7 Oranje Nassau 7 1 3
8 Velocitas 1897 4 1 3
9 Potetos 4 1 3
10 HJSC 2 1 3
11 SVV'04 5 za. 1 1
12 Achilles 1894 5 1 1
13 Hardegarijp 3 1 1
14 Actief 2 0 0
15 ACV 8 0 0
16 Corenos 2 0 0
17 De Weide 5 0 0
18 FC Klazienaveen 4 0 0
19 Fc. Grootegast 4 0 0
20 Jubbega 2 0 0
21 Kollum 4 0 0
22 M.S.C. 3 0 0
23 Makkum 3 0 0
24 ONS Sneek 2 0 0
25 Oosterparkers 2 0 0
26 Oranje Nassau 6 0 0
27 RKO 2 (zat) 0 0
28 SC Joure 7 0 0
29 Scharnegoutum'70 3 0 0
30 SV Bedum 5 0 0
31 SVBO 4 0 0
32 Urk 7 0 0
33 Veendam 1894 3 0 0
34 Veendam 1894 5 0 0
35 VVI 4 0 0
36 Woudsend 2 0 0
37 ZNC 2 (zat) 0 0
38 Zwaagwesteinde 3 0 0
39 Zwaagwesteinde 4 0 0
40 LEO 5 1 0
41 Espel 3 1 0
42 LAC Frisia 1883 5 1 0
43 SC Franeker 4 1 0
44 FC Meppel 4 1 0
45 LTC 6 1 0
46 EBC 1 1 0
47 Blauw Wit '34 7 1 0
48 RWF 3 1 0
49 SC Emmeloord 1 Za 1 0
50 Noordpool-U.F.C. 2 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!